pub-1037188750759427

Silivri  Haber Ajansı

  • 9.2792
  • 10.8033
  • 12.7900
silivri Lüxet Restaurant & Clup Detone açıldı!
silivri Lüxet Restaurant & Clup Detone açıldı!

silivri Lüxet Restaurant & Clup Detone açıldı!

Silivri’de hem restoran hem de eğlence sektörünü bir arada sunan ve bir ilki başaran Lüxet Resturant & Clup Detone hizmete girdi. Birbirinden leziz tatlarıyla misafirlerini çok özel lezzetlerle buluşturan Lüxet Restoran, üst katındaki Clup Detone’yle de Silivri’nin eğlence anlayışına yeni bir soluk getiriyor.

İstanbul'un ünlü İnşaat Şirketi Sarallar Grup, Silivri Sunflower Evleri'nin mimarı ve Saral İnşaat Yönetim Kurulu  Başkanı, Osman Saral'ın oğlu işadamı Gökhan Saral, restoran ve eğlence sektörüne adım attı. Silivri’de hem restoran hem eğlence sektörünü tek mekânda birleştiren Gökhan Saral ve ortağı Volkan Murat Sönmez, Lüxet Restaurant& Clup Detone’yi Silivrililerle buluşturdu. Açılış iş ve siyaset çevresini de bir araya getirdi. Açılışa Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Silivri CHP İlçe Başkanı Mümin Tuğlu, Ak Parti ve CHP belediye meclis üyelerinin yanı sıra çok sayıda davetli de katıldı.


Hem restoran hem eğlence

Dış mimarisi ve ambiyansıyla dikkat çeken  Lüxet Restoran’da Silivrililer hem nefis lezzetleri tadacak hem de eğlenmek için İstanbul’a gitme çilesinden kurtulacak. Sıcak ve şık bir ortamda yenen aile yemeğinin ardından eğlenmek isteyenler restoranın üst katı Clup Detone’de olacak. Clup Detone’de  Kareoke ve canlı müzik geceleriyle Silivri’nin eğlence anlayışına renklilik katmak amaçlanıyor.

Her yaşa, her tarza, her damağa

Restoranda nefis et çeşitleri ve yanında restoranın mutfağından çıkan meze ve ekmek çeşitleriyle servis ediliyor. Kaliteden önem vermeden, cazip fiyatlarla yola çıkan Lüxet Restoran İşletmecisi Gökhan Saral ve ortağı Volkan Murat Sönmez ‘Hem lezzet hem eğlence hem de kesinlikle cazip fiyatlarımızdan ödün vermeyeceğiz’ diyerek Silivri’nin böyle bir mekana ihtiyacı olduğunu söylüyor ve iddialarını ortaya koyuyor.

Çok özel hizmetler

Lüxer Restoran& CLUP Detone’de  misafirlerine özel çok özel hizmetler de sunuyor. Vale sistemi ve ücretsiz taksi yönlendirmesi bunlardan sadece birkaçı. Restoran, anlaşmalı taksi durakları sayesinde misafirlerini evden alıp restorana götürecek ve keyifli bir gecenin sonunda yine işletmenin özel araçlarıyla evlerine ulaştıracak. Rezervasyon yaptıran herkes bu hizmetten ücretsiz olarak faydalanabilecek. Restoranda çocuklar için özel bir oyun parkının yanı sıra bakıcı ve uyku odaları da düşünülmüş. Restoranda şirket yemekleri, düğün ve nişan gibi özel günler sonrası çıkılan kutlama yemekleri, özel toplantı yemekleri için ideal bir mekan olma özelliğine de sahip. Ayrıca Lüxet Bahçe ile yazın en sıcak günleri bahçe keyfiyle taçlanacak. Sizde huzurlu bir ortamda nefis lezzetleri tatmak ve aileniz, arkadaşlarınızla birlikte kaliteli eğlenceyi arayanlardansanız; Lüxet Restoran & Clup Detone tam size göre.


Haber: Müge CESUR ÖZMEN