pub-1037188750759427269692337

My Silivirim Haber Ajansı

 • 19.1398
 • 20.8304
 • 23.6437
Web Tasarım

Web Tasarım

WEB TASARIM
Kurumsal Web Tasarım ‘da Verdiğimiz Hizmetler

Web tasarım hizmetimizle performansı yüksek, hızlı, seo ve mobil uyumlu bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız, mutlu olacağınız yerdesiniz.Web Tasarım Ajansı

Web tasarım alanında tam hizmet sağlayan bir ajans olarak, ihtiyacınız olan internet sitesine en hızlı şekilde sahip olmanızı sağlıyoruz. Dijital pazarlamanın en önemli unsurları arasında yer alan web sitesine sahip değilseniz ilk adımı atmak için geç kalmayın.

Bir web siteniz var fakat mobil uyumlu, yeni nesil altyapılara sahip veya hızlı değilse analiz ve çözümler için hemen bizi arayabilir ve yol haritanız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Web Tasarım Özellikleri

Yeniliklere açık biriyseniz ve kontrolün kendinizde olmasını istiyorsanız bu özellikler sizin için.

Yönetim Paneli

Web tasarım hizmetimizle kolay yönetebileceğiniz bir yönetim paneline sahip olabilirsiniz. İçeriğin tüm kontrolü bende olsun diyorsanız doğru yerdesiniz.


Kullanıcı Deneyimi Odaklı Tasarım

İnternet sitesi tasarımı sürecinin tamamı, kullanıcı deneyimi göz önünde bulundurularak yürütülmektedir. Ziyaretçilerinizin deneyimi bizim için önemli. Mobil (Responsive) Uyum

Web sitelerinin mobil uyumlu (responsive) olması artık bir tercih değil gereklilik. Web tasarım projelerimizle tüm mobil cihazlara uyumlu web siteleri sunuyoruz. 


 • SEO Uyumlu Altyapı

  Web sitenizin site içi SEO kriterlerine uyması sektörel rekabetiniz için oldukça önemli. SEO uygulamalarımız hakkında bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.   • Hız Optimizasyonu
   • İnternet sitelerini ziyaret edenlerin %74'ünün 3 saniyeden fazla sürede açılan web sitelerini terk ettiğini biliyor muydunuz? Web siteniz yavaşsa hızlı olmak için geç kalmayın.                                                                                           


  Teknik Destek

  Web siteniz yayına alındıktan sonra altyapı ve içerik güncellemeleri konusunda destek hizmetimizi hiç kesmiyoruz. Üstelik ilk yıl destek ücretsiz.  Profesyonel Web Tasarım

  Profesyonel web tasarım ajansı  Mysilivrim, hizmet kalitesini üst düzeyde tutarak gelişmiş altyapılar ile size her zaman yenilikçi çözümler sunar.


  İhtiyaç Analizi

  Size verimli ve kaliteli bir web tasarım hizmeti sunabilmemiz için neye ihtiyacınız olduğunu bilmemiz gerekiyor.

  Amaca Yönelik Tasarım

  Hedef belli olduktan sonra kullanıcı deneyimini göz önünde bulundurarak amacınıza en uygun tasarımı şekillendiriyoruz.

  Google Analytics ve Search Console

  Web siteniz bittikten sonra talebinize göre analizleri ve istatistikleri kontrol edebileceğiniz Google araçlarını aktif hale getiriyoruz.

  https://mysilivrim.com

 •