pub-1037188750759427269692337

My Silivirim Haber Ajansı

  • 19.1398
  • 20.8304
  • 23.6437
Günlük burç yorumları: 31 Ocak 2023 Salı günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

Günlük burç yorumları: 31 Ocak 2023 Salı günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

Günlük burç yorumları: 31 Ocak 2023 Salı günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

31 Ocak 2023 Salı yani ayın otuz birinci günü için günlük burç yorumları haberimizde. 12 burcun günlük yorumları ile bugün neler olacak? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık yani tüm burçların yorumları ve bugüne için sizlere özel tavsiyelerini derledik. Peki neler yaşanacak?

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için bugün nasıl geçecek? İşte 31 Ocak 2023 Salı günlük burç yorumları...

KOÇ

Sevgili Koç burçları, bugün uzun zamandır üzerinde çalıştığınız bir konuya dair somut adımlar atacaksınız. Emeklerinizin karşılığını almaya başladığınız bir gün olacak. Kendinizi ifade etme konusunda başarılı olduğunuz bir döneme giriyorsunuz. Bu süreci sevdiklerinizle zaman geçirmekle değerlendirerek en iyi şekilde kullanabilirsiniz.

BOĞA

Sevgili Boğa burçları, bugün vazgeçişlerin ve yeniden doğuşların günü olacak. Bugün rüyalarınızın her zamankinden daha fazla işareti içerdiğini gördüğünüzde büyük bir şaşkınlık yaşayacaksınız. Gece yattığınızda gördüğünüz rüyaları bir kenara not etmek isteyebilirsiniz. Geleceğe dair şaşırtıcı açıklamalara gebe olabilir.

İKİZLER

Sevgili İkizler burçları, bugün sosyal anlamda kendinizi ifade etme konusunda zorlanacağınız bir gün olabilir. Özellikle kendinize yöneldiğinizde işlerin biraz daha kontrollü bir şekilde ilerlediğini göreceksiniz. Sevdiklerinizle zaman geçirme isteğinizi bir süreliğine kenara bırakmayı dileyebilirsiniz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeç burçları, bugün kendinizi fiziksel olarak yorgun hissedeceğiniz bir gün olacak.Sosyal ortamınızda yaşadığınız gerilimli durumlar tüm günün enerjisine yansıyarak sizi gerginleştirecek. Kendinizi ifade edemediğinizi düşündüğünüz anlarda derin bir nefes alın ve kelimelerin ağzınızdan nasıl çıktığına bir kez daha bakın.

ASLAN

Sevgili Aslan burçları, yakın zamanda ulaşmak üzere olduğunuz bir hedefe dair beklenmedik aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Bu aksilikler büyük ya da küçük fark etmeksizin cesaretinizi kırabilir. Yapacağınız tek şey parçaları toplamak ve istikrarlı bir şekilde yola devam etmek. Yapmanız gerekenleri yaparak sorumlulukları yerine getirdiğinizden emin olun.

BAŞAK

Sevgili Başak burçları, bugün havada tutku ve aşkın kıvılcımları var. Biraz daha dikkat ettiğinizde bu atmosferi hissedeceksiniz. Romantik bir ilişkiniz varsa partnerinizle zaman geçirmek için biraz günlük sorumluluklarınıza ara verebilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa Eros’un okunu size doğru yöneldirdiğinden emin olun ve aşka kollarınızı açın.

TERAZİ

Sevgili Terazi burçları, bugün kendinize sakladığınız kimi durumların açığa çıktığını göreceksiniz. Sadece kendi içinde tuttuğunuz bir sırrınızın açığa çıkması ilk başta sizi huzursuz etse de sonrasında olayların akışı içinde normalleştiğini göreceksiniz. Her ne ise, gerçeği keşfetmeye kararlısın. Normalde yapmayacağınız şeyler yapabilirsiniz. Sorular konusunda fazla ısrarcı olmayın.

AKREP

Sevgili Akrep burçları, bugün değer sisteminizin değişmeye başladığını göreceksiniz. Bu hayata karşı yeni bir bakış açısı kazanmanıza yardımcı olurken aslında durumları daha net bir perspektiften görmenizi sağlayacak. Olayları değerlendirmek ve kendinizi yeni bir oluşumun içinde bulmanıza neden olabilir. Kaybolmuş gibi hissediyorsanız derin bir nefes alın ve sorunlara dair dah gerçekçi nedenler bulun.

YAY

Sevgili Yay burçları, bugün ikili ilişkilerinizle alakalı olarak kimi sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu durumlarda kısa süreli ayrılıklara neden olabileceği gibi daha kasvetli bir ruh halinde olmanıza yol açabilir. Hem hayal kırıklığı hem de öfkenin getirdiği mutsuz ruh haliyle yüksek tepkiler vermemeye çalışın. Bu dönemin geçici olduğunu aklınızdan çıkartmayın.

OĞLAK

Sevgili Oğlak burçları, bugün zaman açısından kritik bir gündesiniz. Sanki yetişme konusunda birtakım sorunlar yaşıyor gibisiniz. Bir yerlere gitmek ya da bir şeyleri halletmek her zamankinden daha büyük problemlere neden olabilir. Sakin olmaya çalışın ve bu sorunları bir meydan okuma olarak görerek üstesinden gelmek için tüm gücünüzü gösterin.

KOVA

Sevgili Kova burçları, bugün kendinizi mücadelenin en ön safhalarında bulabilirsiniz. Bu durum daha fazla sorumluluk almanıza neden olacak. Durumları her zamankinden daha farklı bir bakış açısıyla değerlendireceksiniz. Sonuçları düşünmeden hareket etmemeniz gerektiğini unutmayın.

BALIK

Sevgili Balık burçları, bugün hayatınızda yapmak istediğiniz kimi değişikler durumları yeniden değerlendirmenize neden olabilir. Daha fazla planlama yapmanın ve yeni bir rota belirlemenin tam zamanı! Durumlara dair panik yapmayın. Sadece mantıklı kalmaya çalışın ve diğer seçenekleri de düşünün.