pub-1037188750759427269692337

My Silivirim Haber Ajansı

  • 18.7960
  • 20.2521
  • 22.6061
MasterChef’te ikinci yarı finalist belli oldu! İlk 3’e son bir adım! Masterchef’te kıran kırana mücadele!

MasterChef’te ikinci yarı finalist belli oldu! İlk 3’e son bir adım! Masterchef’te kıran kırana mücadele!

MasterChef’te ikinci yarı finalist belli oldu! İlk 3’e son bir adım! Masterchef’te kıran kırana mücadele!

MasterChef’te ikinci yarı finalist belli oldu. Metin, Görkem ve Ayaz ikinci yarı finalist olabilmek içintüm hünerlerini sergiledi. Birbirine yakın puanların alındığı gecede 64puan alan yarışmacı birinci oldu. Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya’nın jürilik yaptığı yarışmadakupaya iyice yaklaşıldı. Bir yarışmacının daha seçilmesiyle MasterChef 2022’nin ilk üçlüsü belli olacak.

MASTERCHEF’TE 3 AYRI OYUN, 3 AYRI HEYECAN!

MasterChef’teyarı finalist olmak için ter dökenyarışmacılar üç ayrı oyun oynadı. Her etapta farklı tarzlarda yemekler yapan yarışmacılar oldukça zorlandı. İlk etapta somon pizza yapılması istendi. ikinci etapta yedi çeşit bitki yağı verilen yarışmacılardan yaratıcılık yemeği yapmaları istendi.Üçüncü ve son etapta da yarışmacılardan Şef Danilo Zanna'ya aitimza tabağının yapılması istendi.

DANİLO ZANNA’DAN İMZA TABAĞI

MasterChef’te son etapta Şef Danilo Zanna’nınimza tabağı yapıldı.‘DenizdenBir Gün’ ismini verdiği tabak morina balığından yapılıyor. Oldukça hassas olan tabak için yarışmacılara yeterli süre verildi. Verilen sürenin sonunda son puanlamalar yapıldı.Ayaz'ın tabağında balık tam pişmemiş, Görkemde ise eksiklikler vardı. Metin'in tabağı ise en beğenilen tabak oldu. Metin bu etapta en yüksek puanı alan yarışmacı oldu.

MASTERCHEF’TE İKİNCİ YARI FİNALİST METİN OLDU

Birinci yarı finalist Kıvanç olmuştu.Bu akşamki bölümde zorlu geçen etapların ardından Ayaz 53 puan, Görkem 58 puan ve Metin 64 puan aldı. Gecenin toplamda gecenin en yüksek puanı olan 64 puanıalarak Metinbirinci oldu. Metin'in sevinci görülmeye değerdi.

HEYECAN BİR AN OLSUN DİNMEDİ

Saat 21.00’da başlayan MasterChef’te heyecan gecenin sonuna kadar bir an olsun dinmedi. Yarışmacılar her etapta çok aşamalı tabaklar yaptılar. Metin, Ayaz ve Görkem’inkıyasıya yarıştığı gecede kazanan Metin Yavuz oldu.