pub-1037188750759427269692337

My Silivirim Haber Ajansı

  • 18.7960
  • 20.2521
  • 22.6061
Günlük burç yorumları: 6 Ocak Cuma günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

Günlük burç yorumları: 6 Ocak Cuma günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

Günlük burç yorumları: 6 Ocak Cuma günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

6 Ocak Cuma yani ayın altıncı günü için günlük burç yorumları haberimizde. 12 burcun günlük yorumları ile bugün neler olacak? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık yani tüm burçların yorumları ve bugüne için sizlere özel tavsiyelerini derledik. Peki neler yaşanacak?

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için bugün nasıl geçecek? İşte 6 Ocak Cuma günlük burç yorumları...

KOÇ

Sevgili Koç burçları, bugün sosyal ilişkilerinize her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gereken bir gün olacak. Karşılıklı konuşma sırasında kişileri dinlediğinizden emin olun. Olayları dinlenmeden vereceğiniz fevri kararlar uzun vadede işlerin karışmasına neden olabilir. Hayallerinize ve hedeflerinize ulaşmak için yardım almaktan çekinmeyin.

BOĞA

Sevgili Boğa burçları, bugün güne sevgi dolu yaklaşıyorsunuz. Kendinize karşı sevecen olduğunuzda hayatınızın daha yolunda gittiğini göreceksiniz. Sosyal anlamda kendinizi doğru bir şekilde ifade ettiğiniz bir gündesiniz. İlişkilerinizdeki bağlarınızın güçleneceği gibi yeni bağlar kurabilirsiniz.

İKİZLER

Sevgili İkizler burçları, bugün özellikle aile üyelerine karşı daha derin ve özel bağlar hissediyorsunuz. Aklınıza gelen her şeyi söyleme eğilimi içindesiniz. Bu yüzden biraz daha kontrollü hareket etmeniz gerekiyor. Kelimelerin gücüne inanın ve iletişim kanallarında her zamankinden daha dikkatli davranın.

YENGEÇ

Sevgili Yengeç burçları, bugün sosyal anlamda kendinizi bulacak ve sevdiklerinizle daha yakın ilişkiler içerisine gireceksiniz. Son günlerde başarılı bir dönem geçiriyorsunuz. İletişim kapıları bugün size sonuna kadar açık. Günü yeni insanlar tanımakla geçirmek isteyebilirsiniz.

ASLAN

Sevgili Aslan burçları, olaylarla ilgili olarak her zaman mantıklı bir bakış açısıyla yaklaşıyorsunuz. Bu yüzden bugün birtakım durumlarla yüzleşmeniz gereken bir sürece adım atacaksınız. Sezgilerinizle mantığınızı dengelediğiniz zaman karşınıza çıkan fırsatları daha iyi bir gözle göreceksiniz. Durumları ve olayları değerlendirirken mutlaka başka bir gözle yaklaşın.

BAŞAK

Sevgili Başak burçları, bugün kendinizi arkadaş canlısı ve dışa dönük hissedeceksiniz. Tanıştığınız yeni insanları etkileyebilecek bir auraya sahipsiniz. Aile, arkadaşlık ve aşk konusundaki ilişkilerinizde bugün biraz daha temkinli hareket etmeniz gerekiyor. Hareketlerinizin sonucunu düşünmeden adım atmamaya özen gösterin.

TERAZİ

Sevgili Terazi burçları, bugün romantik bir ruh hali içinde olacaksınız. Partenerinizle romantik bir yemeğe çıkmak ya da başbaşa zaman geçirmek için harika bir gün! Eğer bekarsanız rüyalarınızı süsleyecek doğru aşkı bulmak üzeresiniz. Sadece etrafınıza dikkatli bir gözle bakmanız gerekiyor.

AKREP

Sevgili Akrep burçları, bugün tamamen iç dünyanıza yönelecek ve geleceğe dair fikirlerinizi gözden geçireceksiniz. Geçmişte halının altına süpürdüğünüz birtakım sorunların yeniden gündeme geldiğini fark edeceksiniz. Olayları ve durumları objektif bir şekilde değerlendirmeye çaba gösterin. Çünkü aksi halde kendinizle ilgili olarak yeni kararlar veremezsiniz.

YAY

Sevgili Yay burçları, bugün kendinizi her zamankinden daha güzel ve özgüvenli hissediyorsunuz. Gün boyunca yayacağınız pozitif enerji ve ışıltı diğer insanların sizi hayranlıkla izlenmesine yol açacak. Aşk hayatınızda beklenmedik bir sürpriz yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinize daha fazla zaman ayırmanız gerektiğini unutmayın.

OĞLAK

Sevgili Oğlak burçları, yakın ilişkiler bugün ruhsal bir birlik duygusunun pekişmesiyle sonuçlanacak. Bugün maddi ve finansal konuların gündeminizde yer alacağını fark edeceksiniz. İş ve kariyer anlamında değişiklik yaşayabilirsiniz. Terfi veya iş değişikliği gibi bir durum söz konusu olabilir. Ancak mevcut şartları değerlendirmeden önce radikal adımlar atmamaya özen gösterin.

KOVA

Sevgili Kova burçları, bugün tamamen aşk hayatınıza odaklısınız. Sevdiklerinizle zaman geçirmek için harika bir gün! Partnerinizle geleceğe yönelik konuşmalar yapabilirsiniz. Eğer hayatınızda bir kişi yoksa yeni biriyle tanışabilirsiniz. Şu anda, yaşamdaki değerler söz konusu olduğunda iyi muhakeme yapabilme yeteneğine sahipsiniz. Kararların bu çizgide alınması gerekiyorsa, şimdi onları alma zamanı.

BALIK

Sevgili Balık burçları, bugün ikili ilişkilerinizi gözden geçireceğiniz bir gün olacak. Bazı ilişkilerinizi sonlandırmaya karar verirken bazı yakın ilişkilerinizi daha da yakın hale getireceksiniz. İkili diyaloglarınızdaki adımlar sayesinde sosyal anlamda yenilenmiş bir döneme giriş yapıyorsunuz.