pub-1037188750759427269692337

My Silivirim Haber Ajansı

  • 18.7955
  • 20.1464
  • 22.5400
Günlük burç yorumları: 17 Eylül Cumartesi günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

Günlük burç yorumları: 17 Eylül Cumartesi günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

Günlük burç yorumları: 17 Eylül Cumartesi günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

17 Eylül Cumartesi yani ayın on yedinci günü için günlük burç yorumları haberimizde. 12 burcun günlük yorumları ile bugün neler olacak? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık yani tüm burçların yorumları ve bugüne için sizlere özel tavsiyelerini derledik. Peki neler yaşanacak?

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için bugün nasıl geçecek? İşte 17 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları...

KOÇ

Sevgili Koç burçları, bugün aşk hayatınızdaki yeni gelişmeler gününüzün daha renkli geçmesini sağlayacak. Uzun zamandır aradığınız aşk yanı başınızda olabilir. Etrafınıza daha dikkatli gözlerle bakın ve yeni insanlarla tanışmaktan korkmayın.

BOĞA

Sevgili Boğa burçları, bugün tamamen kariyer ve finansal konularla ilgili sorunlar yaşayacaksınız. Hafta sonu olmasına rağmen iş yerinde yaşayacağınız bir problem tüm gününüzün enerjisini olumsuz yönde değiştirecek. Sakin olup kendinize zaman ayırmaya ihtiyacınız olduğunu hissedeceksiniz.

İKİZLER

Sevgili İkizler burçları, bugün yaratıcılık ve romantizm rüzgarlarının estiğini hissedeceksiniz. Aşk hayatınızdaki yeni gelişme tüm gün boyunca mutlu olmanızı sağlayacak. Yeni bir kişiyle tanışabilirsiniz ya da partnerinizle geleceğe dair emin adımlar atabilirsiniz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeç burçları,bugün adeta hayata yeniden gelmiş gibi hissedeceksiniz. Geçmişten gelen kimi konuların üzerini kapatarak kendinize yeni bir sayfa açıyorsunuz. Artık karamsar ve olumsuz duyguları geride bıraktığınız bir dönem oluyor.

ASLAN

Sevgili Aslan burçları bugün uzun süredir görüşmediğiniz bir arkadaşınızdan gelecek haberle birlikte geçmişin tozlu sayfalarında bir yolculuğua çıkacaksınız. Uzun süredir görüşmediğiniz bu kişi size sıcak ve sevgi dolu hissettirecek. Ona aynı şekilde karşılık vermek isteyeceksiniz.

BAŞAK

Sevgili Başak burçları yakın bir zamanda hiç kariyer değiştiği yapmayı düşündünüz mü?Bugün, muhtemelen bir meslektaşınız aracılığıyla bazı fırsatlar duyabilirsiniz. Bu, bir değişiklik yapmak için doğru zaman olabilir. Olumlu mesleki gelişmeler sizleri bekliyor.

TERAZİ

Sevgili Terazi burçları, bugün kendinizi sevgi dolu hissediyorsunuz. Bir süredir fiziksel ya da ruhsal olarak uzak kaldığınızı hissettiğiniz partnerinizle aranızdaki buzları eritiyorsunuz. Aşkın heyecanını hissettiğiniz tüm gün boyunca enerjiniz zirvede olacak.

AKREP

Sevgili Akrep burçları, bugün aşk hayatınızda beklenmedik gelişmeler yaşayacaksınız. Bir süredir aşk yaşamınızda yalnızsanız hayatınızın aşkının gelişini kutlayabilirsiniz. Tamamen romantik ve mutlu hissettiğiniz bir dönem başlıyor.

YAY

Eski bir arkadaşınız aniden size romantik bir ilgi göstermeye başlayınca, kendinizi şoktan sersemlemiş bulabilirsiniz. Çatışan duygular ortaya çıkabilir hatta derin bir kararsızlık yaşayabilirsiniz. Hemen karar vermek zorunda olmadığınızı hatırlayın ve bir süre durumu değerlendirmek için kendi kabuğunuza çekilin.

OĞLAK

Sevgili Oğlak burçları, bugün utangaç hissetme eğilimdesiniz ve bu nedenle sorumluluk alma konusunda biraz çekimser davranıyorsunuz. Ancak bugün başarılarınızın konuşulduğu bir gün olacak ve ne kadar utanırsanız utanın kendinizi takdir etmeyi unutmayın. Bugün bir yıldız gibi parlıyorsunuz.

KOVA

Sevgili Kova burçları, bugün romantizm ve duygusal anlar yükselmeye devam ediyor. Güzelliğinizi farkına varın ve bedenizi olduğunuz gibi kabul etmeye özen gösterin. Bekarsanız, heyecan verici yeni bir aşk partneri bile çekebilirsiniz. Eğer zaten partneriniz varsa, sevgilinizin size yeniden aşık olduğunu fark edeceksiniz.

BALIK

Sevgili Balık burçları,bugünün gündem maddesini parasal ve finansal konular oluşturacak. Yenilik yapmak için küçük adımlarla başlasanız da uzun vadeli planlarınızı hayata getirdiğinizi fark edeceksiniz.