pub-1037188750759427269692337

My Silivirim Haber Ajansı

  • 18.7721
  • 20.4258
  • 23.1888
Terör örgütünde panik! Türkiye'nin olası harekatı öncesi dikkat çeken görüntü

Terör örgütünde panik! Türkiye'nin olası harekatı öncesi dikkat çeken görüntü

Terör örgütünde panik! Türkiye'nin olası harekatı öncesi dikkat çeken görüntü

Türkiye'nin Suriye'nin kuzeyinde bulunan terör örgütü PKK/YPG hedeflerine yönelik olası operasyon sinyali vermesi sonrasında örgütte panik havası yaşanıyor. Terör örgütü, Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinin karşısında bulunan Suriye’nin Kobani olarak bilinen Ayn El Arap kentinin Türkiye tarafından görülen yüksek noktalarına, Suriye rejimi bayrağı astı.

TERÖR ÖRGÜTÜNDE PANİK

Türkiye'nin terör örgütünün kontrolünde olan ve bölge halkının güvenliği için tehdit oluşturan bölgelere yönelik yeni askeri harekat sinyali vermesinin ardından terör örgütü PKK/YPG'de başlayan panik devam ediyor. Son olarak Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinin karşısında bulunan teröristlerin kontrolündeki Suriye'nin Ayn El Arap kentinde de teröristler rejim bayrağı ile kendilerini kamufle etme yoluna başvurdu.

Yine aynı ülke yine aynı manzara! "Türkiye'ye taviz verdiniz" diyen terör örgütü yandaşları parlamentoya yürüdü

REJİM BAYRAĞI ASILDI

Ayn El Arap kentinin yüksek bir noktasında teröristlerin mevzi olarak kullandığı tepeye, dün rejim bayrağı asıldı. Türkiye tarafından da görülebilen bir büyük ve birkaç küçük Suriye rejimi bayrağı asılması dikkat çeken tepede, teröristlerin ağır silahlar ve araçlarının bulunduğu gözlendi. Teröristlerin silindir şeklinde yapılmış olan gözlem kulelerinin bulunduğu tepede, olası hava harekatına karşı sığınak ve tünellerinin de inşa edilmiş olduğu görüldü.

Türk Silahlı Kuvvetleri unsurları ise teröristlerin bayrak oyunu yaptığı Ayn El Arap sınır hattında önlemlerini sürdürüyor.

Kaynak: DHA