pub-1037188750759427

MySilivirim Haber Ajansı

  • 17.3357
  • 18.2626
  • 21.2547
Günlük burç yorumları: 13 Haziran Pazartesi günü tüm burç yorumları!

Günlük burç yorumları: 13 Haziran Pazartesi günü tüm burç yorumları!

Günlük burç yorumları: 13 Haziran Pazartesi günü tüm burç yorumları!

13 Haziran Pazartesi yani ayın on üçüncü günü için günlük burç yorumları haberimizde. 12 burcun günlük yorumları ile bugün neler olacak? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık yani tüm burçların yorumları ve bugüne için sizlere özel tavsiyelerini derledik. Peki neler yaşanacak?

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için bugün nasıl geçecek? İşte 13 Haziran Pazartesi günlük burç yorumları...

KOÇ

Sevgili Koç burçları, bugün ilişkilerdeki dengelerin bir anda değiştiğini ve kontrolden çıktığını fark ettiğiniz bir gün olacak. Özellikle iş hayatındaki gerilimler bugün ruh halinizi doğurdan etkileyecek. Neredeyse kimsenin durumu anlamadığını hissedeceksiniz. Sadece soğukkanlılığını koruyarak yola devam etmeniz gerekiyor. Neden çözülmemiş sorunları çözmeye çalışmıyorsunuz? Sakin olun ve her şey yoluna girecek.

BOĞA

Sevgili Boğa burçları, bugün kendinizle barışık olduğunuz ve özgüveninizin tavan yaptığı bir gün başlangıcı yapıyorsunuz. Bazen karar vermekte zorlanıyorsunuz. Her zaman tam olarak ne istediğinizi bilemezsiniz.Özel hayatınızla ilgili önemli bir karar vermeniz gerekiyorsa, bunu yapabileceksiniz. Ancak kendinizi büyük bir kararla karşı karşıya bulursanız, bunu düşünmek için biraz zaman ayırmalısınız. Daha fazla netliğe sahip olduğunuzda karar vereceksiniz.

İKİZLER

Sevgili İkizler burçları, bugün kendinizi biraz kaybolmuş ve yanlız hissedebilirsiniz. Büyük işleri başarmak için tüm enerjinizi ve coşkunuzu kullanma arzusuyla yanıp tutuşsanız biraz bugün biraz daha kendinizle başbaşa kalarak sakin karar vermeniz gerekiyor.

YENGEÇ

Sevgili Yengeç burçları, oldukça kolay bir şekilde çok şey başarmak için doğal bir yeteneğiniz var. Ancak bugünün sorumlulukları sizi birazcık zorlayacak. Etrafınızdaki şeyler hızlı hareket ediyor olabilir ve belki de tüm bunlarla başa çıkmakta zorluk çekiyor olabilirsiniz. Bir kez olsun, sakinleşmeye çalışın. Dünya tarafından kabul görmek için sürekli mücadele etmenize gerek yok.

ASLAN

Sevgili Aslan burçları, bugün tamamen sizin gününüz olacak. Bugün çevrenizdeki insanlarla net bir şekilde iletişim kurabileceksiniz ve fikirlerinizi kabul ettireceksiniz. Yaşama dair hayallerinizi ve hedeflerinizi sorguladığınız bir güne giriyorsunuz. Kendinizi anlamaya çalışarak ileriye dönük adımlar atmaktan çekinmeyin.

BAŞAK

Sevgili Başak burçları, bugün etrafınızda dolaşan garip bir enerjinin varlığı nedeniyle kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Aile üyelerinizle zaman geçirmeniz ve onların sorunlarını çözmek için adım atmanız gerekebilir. Geçmişten gelen konuların gün yüzüne çıktığı bugünde etrafınızda çok fazla hareket olacak. Bu yüzden geri adım atarak uzaklaşmak isterseniz en doğal hakkınız olduğunu unutmayın.

TERAZİ

Sevgili Terazi burçları, bugün sessiz ve huzurlu bir güne geçiş yapıyorsunuz. Bir şeyleri gözlemlemek ve onaylamak için harekete geçeceksiniz. Hayat bazı günlerde çok güzel görünebilir. Bu ruh halinden faydalanacaksınız çünkü pozitif enerjiyle dolduğunuzu hissedeceksiniz. Gün boyunca üzücü anıları hatırlayarak huzurunuzu kaçırmamaya özen gösterin.

AKREP

Sevgili Akrep burçları, bugün gündeminizde açtığınız tertemiz bir sayfa bulunacak. Sadece kendinizi düşünmek bazen bencillik olarak görülse de bugün iç sesini dinleyerek kendine zaman ayırmalısınız. Bu düşünce yapısı, dilerseniz bazı kişisel bağlarınızla ilgili sorunları çözmenizi sağlayacaktır. Zihninizi ve hayatınızı sakinleştirmek için bu enerjiden yararlanın.

YAY

Sevgili Yay burçları, bugün moralinizin zirvede olduğu olumlu bir havayla uyanacaksınız. Kendinizi tamamen özgür hissedecek ve hayatın esaslarını net bir şekilde algılayabileceksiniz. Yıldızlardan gelen bu hediyeyi sevdiklerinizle paylaşmak için mükemmel bir fırsatınız var.

OĞLAK

Sevgili Oğlak burçları, astral enerji, tüm gün boyunca çocukluk anılarınızı hatırlamanızı sağlayacak. Bu anılar sizi büyüdüğünüz, kişiliğinizin ve karakterinizin oluştuğu evlere ve yerlere götürecek. Pek çok hatıra yüzeye çıkacak. Muhtemelen bunları yazmak için bu fırsatı değerlendirmelisiniz.

KOVA

Sevgili Kova burçları,bugün iletişim becerileriniz konusunda sorunlar yaşadığınız bir gün olacak. Özellikle yakın çevrenizdeki kişilerle iletişim problemlerden doğan yanlış anlaşılmalar nedeniyle problem yapabilirsiniz. Empati yeteneğiniz ve olaylara olumlu yaklaşımınız sayesinde bu sorunun üstesinden kolayca gelebileceksiniz.

BALIK

Sevgili Balık burçları, bugün sağlık konularının gündeminizde yer alacağını göreceksiniz. Mutlaka kendinizi dinlemeye özen göstermeli ve sağlıksal sorunları hafife almamalısınız. Kendiniz ve sevdiklerinizin iyiliği için bugünü her zamankinden daha sakin geçirmeye özen gösterin.