pub-1037188750759427

MySilivirim Haber Ajansı

  • 13.4934
  • 15.2297
  • 18.1935
Okan Karacan'ın yeni işi! "Duyarsız kalamıyorum"
Okan Karacan'ın yeni işi!

Okan Karacan'ın yeni işi! "Duyarsız kalamıyorum"

Oyuncu ve sunucu olarak tanınan Okan Karacan yeni bir sektöre el attı. Reklam ajansı sahibi olan ünlü sunucu Okan Karacan İzmir’de 30 yıldır faaliyet gösteren bir deri firmasının reklam yüzü oldu.

Firmanın e ticaret satış sitesinden sosyal medya hesaplarının yönetilmesine kadar birçok konuda hizmet veren Karacan açıklamasında “Ege Bölgesi’nden güzel talepler geliyor, ben de duyarsız kalamıyorum” diyerek dijitalleşme sürecinde tanıtımın ayrı bir boyut kazandığını belirtti.

Bundan böyle haftada bir İzmir, Aydın, Muğla, Manisa, Bodrum, Kuşadası gibi yerleri ziyaret edeceğini belirten Okan Karacan bölge halkına, “Bu yüzden artık yazın tatilci değil, kışın mesai arkadaşınızım” diye konuştu.

Yoğun iş temposuna rağmen her fırsatta ailesi ile ilgilenen başarılı sunucu, reklamcılık ve yapımcılık konusunda da üretmeye devam ederken, baharda vizyona girecek sinema filmi “Külahımı Anlatın” ile de sevenlerini güldürecek.

Uzun yıllar, televizyon, radyo program yapımcılığı, sunuculuğu, sinema, dizi ve tiyatro oyunculuğu yapan Karacan, 2014 yılında iç mimar Zeynep Karacan ile evlendi. Ayşenaz ve Alican adında iki çocuk babası olan Okan Karacan, bir yanda işini yaparken diğer yanda ailesini de ihmal etmiyor.