pub-1037188750759427

MySilivirim Haber Ajansı

  • 13.3752
  • 15.1400
  • 18.0568
Hamza Hamzaoğlu penaltı pozisyonuna isyan etti! ''Herkese çalınırsa sorun yok...''
Hamza Hamzaoğlu penaltı pozisyonuna isyan etti! ''Herkese çalınırsa sorun yok...''

Hamza Hamzaoğlu penaltı pozisyonuna isyan etti! ''Herkese çalınırsa sorun yok...''

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Beşiktaş karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu. Maç sonunda flaş açıklamalarda bulunan Hamzaoğlu takımı için önemli ifadeler kullandı. Beşiktaş'ın kazandığı penaltı pozisyonuna da açıklık getiren Hamzaoğlu çok net konuştu.

"İSTEDİĞİMİZ SEVİYEYE ÇIKAMADIK"

Karşılaşmayı değerlendiren Hamza Hamzaoğlu "Kendi sahamızda kaybedilen 2 puan gibi düşünüyoruz ama oyuna bakınca alınan 1 puan gibi görüyorum. İlk yarıda nedense bir türlü oyunu oturtamadık, pas yapamadık. Bunda Beşiktaş'ın maç başındaki direncinin de etkisi oldu. Baskı yaptılar, oynatmadılar. Çıkamadık oradan. İlk yarıda çok kötü bir oyun vardı ortada. İkinci yarıda biraz olsun toparlandık. İstediğimiz seviyeye çıkamadık ama biraz olsun kıpırdandık. Geri düşmemize rağmen 2 sefer beraberliği yakaladık. Bir duran top daha yakalasaydık belki 1 tane daha atabilirdik. Kazanabileceğimiz ve kaybedebileceğimiz bir maçtı. Öyle bir maç oldu." dedi.

"KISMEN BAŞARILI OLDUK"

Hamza Hamzaoğlu ayrıca "Gol olunca sahadaki oyuncularımın o golün vermiş olduğu enerjiyle oynayacaklarını düşündüm. 5 dakika daha kalsınlar dedim ama dayanamadılar, çok çabuk golü yedik. Sonra 3 oyuncu değiştirdik. Biraz daha orta sahayı ele almak zorundaydık. Dabo ve Sabo'yu koyduk. Alper'le öne top taşıyabiliriz dedik. Kısmen başarılı olduk. Yine de çok iyi yapamadık. Daha çok çalışmamız gerektiğini görüyoruz. Hedeflediğimiz yere ulaşacağız. Kuşkumuz yok." ifadelerini kullandı.

"PENALTIYA ÇOK İTİRAZ ETTİM"

Beşiktaş'ın penaltısı hakkında basın toplantısında açıklama yapan Hamza Hamzaoğlu "Penaltıya çok itiraz ettim. Benim isyanım şu; aynı pozisyonlar başka takımlara olduğunda verilmeyip, bize verildiğinde ben bunu kabul edemiyorum. Herkese çalınırsa sorun yok. Penaltı verilebilirmiş. Bu penaltı değil diyemem." dedi.