pub-1037188750759427

MySilivirim Haber Ajansı

  • 13.3752
  • 15.1400
  • 18.0568
Elon Musk kullanırken görülmüştü! Tesla Cybertruck'ın çıkış tarihi siteden silindi
Elon Musk kullanırken görülmüştü! Tesla Cybertruck'ın çıkış tarihi siteden silindi

Elon Musk kullanırken görülmüştü! Tesla Cybertruck'ın çıkış tarihi siteden silindi

Tesla Cybertruck için meraklı bekleyiş sürüyor. Elon Musk'ın daha önce kullanırken kameralara yakalandığı Tesla markalı elektrikli pick-up modelinin 2022 yılında üretime gireceği açıklanmıştı. Ancak Tesla'nın internet sitesinde yaptığı değişiklikler Cybertruck'ın çıkış tarihi konusunda kafaları karıştırdı.

TESLA CYBERTRUCK İÇİN TARİHİ KALDIRDI

Tesla, elektrikli pick-up Cybertruck'ın sipariş sayfasından aracın çıkış tarihine ilişkin bilgileri sildi. Daha önce, sayfada müşterilerin 2022'de üretim yaklaştıkça yapılandırmalarını tamamlayabileceklerini belirten bir not yer alıyordu. Aşağıda eski notun bir örneğini görebilirsiniz.

Tesla sürücülerine kötü haber: FSD (Full Self-Driving) yazılımına zam geldi! Elon Musk açıkladı

Ancak artık bu notun yerine, herhangi bir tarihin yer almadığı, müşterilerin üretim yaklaştıkça araç yapılandırmalarını tamamlayabileceklerini söyleyen yeni bir not var. Ayrıca, fiyatlandırma bilgisi de yok sadece rezervasyon sistemi açık.

Elon Musk'ı içine koyup Tesla'yı havaya uçurdular!

SEBEBİ NE? İŞTE TAHMİNLER

Tesla'nın Cybertruck'ın sipariş sayfasında yaptığı değişikliklerin kesin nedeni bilinmiyor. Fakat sosyal medyada tarihin artık 2022'ye girmemiz nedeniyle geçen ay kaldırılmış olabileceğini öne sürenler var. Tabii henüz resmi bir doğrulama olmasa da daha önce ertelenen model, yine ertelenmiş de olabilir.