pub-1037188750759427

Silivri  Haber Ajansı

  • 13.3926
  • 15.1786
  • 18.1447
Son Dakika: Meral Akşener'den İBB'ye 'terör teftişi' değerlendirmesi! "Yapmayın beyefendiler"
Son Dakika: Meral Akşener'den İBB'ye 'terör teftişi' değerlendirmesi!

Son Dakika: Meral Akşener'den İBB'ye 'terör teftişi' değerlendirmesi! "Yapmayın beyefendiler"

Son dakika haberine göre İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İzmir’de yaptığı konuşmada İçişleri Bakanlığı tarafından İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne (İBB) yönelik başlatılan teftişe değindi.

"Bu millet milli iradeye el uzatanları her daim cezalandırmıştır. Yapmayın beyefendiler" ifadelerini kullanan Akşener şunları kaydetti:

"Bu millet sandıkta hür iradesiyle attıkları oyların sonuçlarına el uzatanları her daim cezalandırmıştır. Yapmayın beyefendiler, yapmayın. Dolayısıyla kendi kendinize sandıkta şamar yemenin taşlarını döşemeyin. Türkiye huzursuzluktan bıktı. Türkiye, bu millet gerilimden bıktı. Bu millet ucuz kutuplaştırmalar üzerinden birbirine düşman edilme eylemlerinden bıktı. Biz artık huzur istiyoruz, işlerimizi doğru düzgün yapmak istiyoruz. Biz artık üretmek, dürüst, namuslu bir biçimde çalışıp, vergimizi ödeyip, istihdam yaratmak istiyoruz. Her dakika başımıza bir iş gelecekmiş tedirginliğiyle bu hayatı sürdürmek istemiyoruz diyor bu insanlar. Bunlara kulak verin. Benden söylemesi. Sonra uyarmadı demeyin."

SON DAKİKA: Ekrem İmamoğlu Bakan Soylu'ya böyle yanıt verdi! 'Madem öyle gel tut kulağından hapse at...' Son Dakika | İçişleri Bakanlığından İBB'ye teftiş! Bakan Süleyman Soylu'dan yeni açıklama