pub-1037188750759427

MySilivirim Haber Ajansı

  • 13.5837
  • 15.2053
  • 18.1919
Son dakika: Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Be ey cahil! Hayatınız yalan
Son dakika: Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Be ey cahil! Hayatınız yalan

Son dakika: Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Be ey cahil! Hayatınız yalan

Son dakika haberine göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Panorama 25 Aralık Kahramanlık Müzesi, Şehitkamil Vadi Park, AB-Türkiye Anadolu Arkeoloji ve Kültürel Miras Enstitüsü, Gaziantep Havalimanı yeni terminal binası ile yapımı tamamlanan projelerin açılış töreninde konuşuyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şu şekilde:

"Bay Kemal'in ifadeleriyle yürüyen bir parti değiliz. Suriyeli kardeşlerine düşman nazarından bakan bir Bay Kemal yok burada. Şu anda ülkemizde 5 milyona yakın Suriyeli kardeşimiz var. Ama Bay Kemal bundan rahatsız. Şu anda Şanlıurfa'ya gidiyor bir başka yalan söylüyor. Şanlıurfa'da söylediği şu: "Belediyeyi bize verin biz size elektriği bedava verelim"

Son dakika: Pitbull saldırısına uğramıştı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Asiye Ateş" mesajı: "Bedelini ödeyeceksiniz"

"BE EY CAHİL! HAYATINIZ YALAN"

Be ey cahil! Elektriği bedava verme hakkına belediye başkanı sahip mi? Adana'ya gittin. Adana Belediyesi CHP'de. Hadi Adanalı çiftçilerimize bedava olarak elektriği ver. Elektriği veren biziz. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı elektriği verir be ey cahil! Sen bunu da bir öğrenmen lazım. Zaten hayatınız yalan.

"İBB BİR PANKART ASMIŞ"

İstanbul'da bu sabah gelirken bir üst geçidin gövdesine Büyükşehir Belediyesi bir pankart asmış. 'İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin de yurtları var" diye. Vah zavallı! Vah zavallı! Bizim şu anda Kredi Yurtlar Kurumu olarak Türkiye genelinde hamdolsun açmış olduğumuz yurtların sayısını ben unuttum. Ama Bay Kemal ve avanesinin yurtmuş, okulmuş böyle dertleri yok."

AYRINTILAR GELECEK...

SON DAKİKA | Yeni altın düzenlemesi: Altın Değerleme Sistemi! 'Yastık altı' altını olanlara yeni fırsat