pub-1037188750759427

Silivri  Haber Ajansı

  • 9.5793
  • 11.1487
  • 13.1897
Galaxy Z Fold 4 ile ilgili ilk detaylar gelmeye başladı
Galaxy Z Fold 4 ile ilgili ilk detaylar gelmeye başladı

Galaxy Z Fold 4 ile ilgili ilk detaylar gelmeye başladı

Samsung, kısa süre önce yeni nesil katlanabilir ekranlı modellerini tanıtmıştı. Yeni nesil Z Fold modelleri genel olarak kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardı.

Samsung Galaxy S22 serisinin şarj hızı için üzücü gelişme

Samsung Z Fold 3 modelinde önemli bir yeniliğe gitmiş ve ekran altı kamera özelliğine yer vermişti. Bu özellik haricinde Z Fold 3 ile S Pen desteği de seriye kazandırılmıştı. Peki yeni nesil Z Fold serisinde ne gibi yenilikler olacak?

Z Fold 3 modeli henüz yeni tanıtılmış olsa da şimdiden Z Fold 4 hakkındaki ilk detaylar ortaya çıkmaya başladı. Sizlerin de bildiği üzere Z Fold 3 modelinde parmak izi okuyucusu telefonun yan bölümünde yer alan güç tuşunun üzerine yerleştirilmişti.

EKRAN ALTINA ALINIYOR

İddialara göre Z Fold 4 modelinde ise parmak izi okuyucusu ekranın altına yerleştirilecek. Yani başka bir değişle Galaxy Z Fold 4 modeli ekran altı parmak izi okuyucusuyla gelecek. Elbette bu ekran altı parmak izi okuyucusunun ne derece verimli olacağını telefon çıktığında görebileceğiz. Zira Z Fold serisinde farklı bir ekran türü kullanılıyor. Dolayısıyla bu ekranın altına parmak izi okuyucusu yerleştirmek, normal bir OLED ekrana oranla çok daha zor olabilir.

Samsung, Galaxy Note 8'in fişini çekti

İklim krizine uzaydan müdahale edilecek: Hazırlıklar yapılıyor