Silivri  Haber

  • 8.4343
  • 9.9312
  • 11.6394
Eylül aylık burç yorumları! Eylül ayında burçları neler bekliyor?
Eylül aylık burç yorumları! Eylül ayında burçları neler bekliyor?

Eylül aylık burç yorumları! Eylül ayında burçları neler bekliyor?

İkizler bu ay bir yol ayrımına gelebilir. Eylül ayının tamamında Merkür'ün Terazi burcuna geçmesi yayların sosyal hayatının hızlanmasına neden olacak. Akrep, Kova, Aslan, Oğlak, Yay, Terazi, Yengeç, Balık, İkizler, Başak, Boğa ve Koç burcunun eylül ayı burç yorumları nasıl? İşte Astrolog Merve Rençber’in burç yorumları…

KOÇ

Eylül ayının tamamında Merkür Terazi burcunda ilerliyor. Bu gezegen geçişinin burcunuza etkileriyle daha çok ilişkileriniz üzerine kafa yoracak, ilişkilerinize odaklanacak ve hayatınızdaki insanları anlama çabasına girebileceksiniz. Beraberinde ise daha sosyal olacağınız ve pek çok görüşme yapabileceğiniz, ilişkilerinizden yana birden fazla seçeneğinizin ve opsiyonunuzun olacağı bir dönemde olacaksınız. Kardeşlerle ve akrabalarla ortaklı işler gündeme gelebilir. Eski yaşadığınız yerlere ziyaret gerçekleştirebilirsiniz. Yakınlarınızla kısa bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Fikir ayrılıklarını zıtlaşma ve mücadeleye çevirmediğiniz sürece daha hızlı ve kolay uzlaşılabilir.

6 Eylül tarihinde Başak burcunda Yeni Ay meydana geliyor. Bu tarih ve civarında iş hayatınızla ilgili radikal bir karar alabilir, kendiniz için bir ilki gerçekleştirebilirsiniz. Sağlam ve kalıcı düzenler arayabilir, uzun zamanlardır süregelen yapıları kırmak ve yıkmak isteyebilirsiniz. Hayatınızda kendi istediğiniz koşulları yaratma arzunuz artacak. Sağlığınızla ilgili hızla ortaya çıkan durumlar gündeme gelebilir. Aniden fakat kısa süreli geçirilen bir hastalık söz konusu olabilir. Bir süredir tedavi süreci netleşmeyen veya sizi beklemeye alan hastalıklarınızda şifa adına önemli bir adım, tedavi gündeme gelebilir.

14 Eylül tarihinde Mars Terazi burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren ayın geri kalanında hem iş hem özel hayatınızda karşınızdaki insanlar üzerinde etkiniz artabilir. Bazı ilişki ve ortaklıklarda rekabet ve meydan okuma durumları karşınıza gelirken uzlaşmacı olunduğunda güçlü iş birliklerine dahil olabilirsiniz. Önemli olan bu süreçte ortak çıkarları korumak ve ortak çıkarlarla hareket etmek. Zira siz veya karşınızdaki kişiler yalnızca kendi lehini koruma eğiliminde olursa ilişkilerde pürüzler çıkabilir, ani bitişler yaşanabilir. Bir ve biz olunan her türlü birliktelik gelişiyor ve ilerliyor.

20 Eylül tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu tarih ve civarında ruhen ve bedenen şifalanacağınız bir döneme gireceksiniz. Sağlıkla ilgili destekler alabileceğiniz gibi spiritüel konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Manevi değerler sizin için daha önemli hale gelebilir. Yurtdışı bağlantılı işler, işinizi büyütme ve geniş kitlelere duyurmaya dair projeler bugünlerde gündeminizde olabilir.

BOĞA

Eylül ayının tamamında Merkür Terazi burcunda ilerliyor. Bu gezegen geçişinin burcunuza etkileriyle tembellikler ve rahatlıklar, erteleme ve boşvermeler iş ve eğitim hayatınızda, sorumluluklarınızda sorun ve sıkıntılara sebebiyet verebilir. Keyfi istekleriniz ile görevleriniz arasında doğru bir denge kurmalısınız. Ay içerisinde iş hayatınızda uzun vadeli getirileri olacak imzalar atabilir, anlaşmalar yapabilirsiniz. İş arayanlar için birden fazla görüşme trafiği olacaktır.

6 Eylül tarihinde Başak burcunda Yeni Ay meydana geliyor. Bu tarih ve civarında aşk hayatınızda beklenmedik gelişmeler, sürpriz durumlar, şaşırtıcı teklifler ortaya çıkabilir. İlişkilerinizde bir süredir sessiz bir şekilde çalışan durumlar ve olaylar aniden açığa çıkabilir. Bir ilanı aşk duyabileceğiniz gibi görmezden gelinen sorunlara sahip ilişkilerde de kriz ve kaos büyüyebilir, bir patlama yaşanabilir. Fevri olmaktan ve fevri kararlar almaktan kaçınmanız gerekiyor. Duygularınız iyi veya kötü yanlı olarak uçlarda çalışacaktır. Olaylara siyah-beyaz bakmanız bazı fırsatları kaçırmanıza neden olabilir. Önyargılarınızı yıkmaya çalışın ve peşin hükümlü olmayın.

14 Eylül tarihinde Mars Terazi burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren ayın geri kalanında günlük yaşamınız daha fazla hareketlenecek. Bir koşturmaca içerisinde olabilir ve yoğun bir tempoda ilerleyebilirsiniz. Ek işler, ek projeler, dönem bazlı işler ve yurtdışı bağlantılı çalışmalar gündeminizde olabilir. Süregelen işinizdeki memnuniyetsizlikleriniz sizi farklı iş başvuruları yapmaya ve alternatifleri değerlendirmeye götürebilir. İş hayatınızda bir rutini kırmak, alışılmışın dışına çıkmak isteyebilirsiniz.

20 Eylül tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu tarih ve civarında arkadaşlık ilişkilerinizde anlayışlı, kabul edici olmanız gerekebilir. Katılacağınız kalabalık ortamlardan farklı insanlarla tanışabilirsiniz. Bugünlerde daha gizemli veya içe kapanık insanlarla tanışabilirsiniz. Bir idealiniz veya bir hayalinizi hayata geçirmenin artık vakti gelebilir. Hayalleriniz ile hayatın gerçekleri arasında denge kurarak istediğiniz şeyin peşinden gideceksiniz. İlişkilerinizde de şüphe ve güven arasında ani geçişler yaşadığınızda bu frekansta takılı kalmayın.

İKİZLER

Eylül ayının tamamında Merkür Terazi burcunda ilerliyor. Bu gezegen geçişinin burcunuza etkileriyle aşk ilişkilerinizde hızlı gelişen ilerlemeler söz konusu olacak. Söylenen sözler, bakış açıları, fikirler ve zihin uyumu duygu dünyanızda daha önemli hale gelecek. İletişimin güçlenmesi süregelen ilişkilerinizi toparlarken sevdiğiniz, ilginizi çeken insanlarla daha yoğun bir paylaşım arzusunda olabilirsiniz. Duygularınızı, düşüncelerinizi dile getirmek için daha hevesli olacaksınız. Bazı İkizler burçları ilişkilerinde iki farklı yol veya iki farklı kişi arasında bir seçim yapacaktır. Bir yol ayrımına gelebilirsiniz.

6 Eylül tarihinde Başak burcunda Yeni Ay meydana geliyor. Bu tarih ve civarında ev ve aile düzeninizde ani değişiklikler gündeme gelecektir. Ev alım-satım konularınızdaki bir kararsızlık ve bekleyiş birden bitebilir. Yurtdışında yaşama, yurtdışına taşınma gibi gündemlerinizi netleştirecek bir durum karşınıza gelebilir. Eğitim hayatınızda süregelen bir dönemi tamamlayabilirsiniz. Yenilikler için bazı şeylerin bitmesi gerekebilir.

14 Eylül tarihinde Mars Terazi burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren ayın geri kalanında çocuk sahibi olma kararı, çocuk sahibi olma isteği ve çocuklarınız için daha fazla efor ve çaba hali gündeme gelebilir. Çocuklarınızın hayatında yeni bir dönem başlayabilir. Arkadaşlarıyla ilişkilerine daha çok önem verebilir ve ilgilenebilirsiniz. Kendi hayatınızda ise aşk duygusunu daha çok tutkular ve zaaflar ile yüksek frekanslarda yaşayabilirsiniz. Bazı ilişkilerde var olan denge tersine dönebilir. Duygunuzun ve ilişkinizin peşinden gitmek, emek vermek ile ilişkinizi akışa bırakmak ve daha pasif kalmak arasında bir seçim yapabilirsiniz.

20 Eylül tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu tarih ve civarında geleceğe dair planlarınız netleşecek. Önünüzü görmeye başlayacak ve kariyer yolunuzu şekillendireceksiniz. Beklediğiniz veya sizi beklemeye alan durumlar var ise bu tarihlerde bu bekleyiş sonlanacaktır. Aile üyelerinin sağlığıyla ilgili destekler alınabilir ve şifa çalışabilir. Aile büyükleriniz için fedakarlık gösterebilir ve şefkatle yaklaşabilirsiniz.

YENGEÇ

Eylül ayının tamamında Merkür Terazi burcunda ilerliyor. Bu gezegen geçişinin burcunuza etkileriyle yaşam düzeninizde, aile içinde hızlı gelişen ve ilerleyen durumları getirecektir. Aile üyelerinizin hayatında yenilikler olabilir. Ailenize yeni üyeler katılabilir. Süregelen ilişkinizi ilerletmek için ailelerinizi tanıştırabilir, aile içinde kutlamalar yapabilirsiniz. Bu dönemde var olan fikir ayrılığı ve anlaşmazlıklar da tatlıya bağlanabilir.

6 Eylül tarihinde Başak burcunda Yeni Ay meydana geliyor. Bu tarih ve civarında ilişkilerinizde açık konuşmalar yapabilirsiniz. Mantık duygularınızı kontrol altına alabilir. Detaycı düşünebilir bazen bir detaydan bütünü okumaya çalışabilirsiniz. Eleştirel sözler sarf edebileceğiniz, iğneliyici ve imalı ifadelerden kaçınmanız gereken bir dönem. Araçlarla ilgili ödemeleriniz olabilir. Teknolojik satın alımlar yapabilirsiniz.

14 Eylül tarihinde Mars Terazi burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren ayın geri kalanında zaman zaman dönemin etkileriyle zihinsel ikilemler yaşayabilir ve kararsızlık içinde hissedebilirsiniz. Bu kararsızlıklar ise tavırlarınıza yansıyabilir ve bir ileri iki geri adımlar içinde olabilirsiniz. Çoğunlukla çok fazla düşünmek ve olayları her açıdan ele almaya çalışmak zihninizi daha fazla dağıtacaktır. Adım adım gittiğiniz, içinde bulunduğunuz anı doğru ve sağlıklı yönetmek en doğru form olacaktır. Mükemmeli arama eğilimi ve en doğru hamlede bulunma gayesi sizi tamamen hareketsiz kılabilir ve enerjinizi, motivasyonunuzu kaybedebilirsiniz.

20 Eylül tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu tarih ve civarında yurtdışı seyahatleri ve uzaklardaki kişilerle görüşmeler, uzaklardan gelen insanlar gündeminizde olabilir. İşinizi geniş kitlelere duyurabilir veya yayıncılık, reklam bağlantılı işlerle meşgul olabilirsiniz. Eğitim hayatınızda düzenlemeler bitebilir ve artık bir başlangıç yapabilirsiniz.

ASLAN

Eylül ayının tamamında Merkür Terazi burcunda ilerliyor. Bu gezegen geçişinin burcunuza etkileriyle ay boyunca hızlı değişen fikirleriniz, zihninizde olayları çift taraflı ele almanız ve meseleleri her açıdan değerlendirmeniz kaçınılmaz olacaktır. İletişiminiz daha uzlaşmacı olabilir, iyimserliğinizi korumak isteyebilirsiniz. İletişiminiz ve tavırlarınız, sözleriniz bu süreçte hem iş hem özel hayatınızda ilişkilerinizi daha belirleyici kılabilir. Hayatın güzel taraflarına odaklanmak isteyebilir, maddi kazançlarınızı iyileştirmek üzere hareket edebilirsiniz.

6 Eylül tarihinde Başak burcunda Yeni Ay meydana geliyor. Bu tarih ve civarında finansal planlarınızda yeni bir sayfa açılacak. Yüklü bir ödemenizi maddi anlamda zorlanmadan tamamlayabilir veya satın alımlar yapabilirsiniz. Birikimlerinizi akıllıca kullanmaya ve elinizdeki maddi değerleri en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacaksınız. Bu dönem beraberinde kendinizdeki yetenekleri ve potansiyeli de daha iyi görmenize yarayacak. Yeteneğinizin ve yatkınlığınızın olduğu alanlardan maddi kazanımlar elde edebilir veya takdir toplayabilirsiniz.

14 Eylül tarihinde Mars Terazi burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren ayın geri kalanında daha hızlı harekete geçen ve karşınızdakilere göre aksiyon alan bir tavırda olabilirsiniz. İnsanların tavırlarını ve sözlerini gözlemleyecek ve buna göre aksiyon alacaksınız. Kıyas ve karşılaştırma odaklı düşünebilir, hareket edebilirsiniz. Mükemmeliyetçi tarafınız öne çıkabilir. Kariyerinizde daha iyisini veya mükemmeli yaratmak isteyebilirsiniz. Evlilik ve evliliğe dair adımlar, kararlar da bu dönemden itibaren ortaya çıkabilir.

20 Eylül tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu tarih ve civarında krediler, vergiler, zorunlu ödemeler ve borçlanmalarla ilgili gündemlerle meşgul olabilirsiniz. Alacak-verecek hesapları yapabilir, borçlanma ve taksitlerle satın alımlar gerçekleştirebilirsiniz. Unutulmuş ödemeler de bugünlerde karşınıza gelebilir. İş hayatında ise araştırma, geliştirme ve değişiklik başlıkları öne çıkabilir. Sağlığınız için zararlı şeyleri hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

BAŞAK

Eylül ayının tamamında Merkür Terazi burcunda ilerliyor. Bu gezegen geçişinin burcunuza etkileriyle para trafiğinizin hızlanacağı bir dönem başlayacak. Harcamalar, kazançlar daha fazla odağınızda olacaktır. Finansal hesaplamalarla ilgilenebilir, birden fazla kazanç yolu bulabilir, proje bazlı işlerde anlaşma sağlayabilir veya ek gelir fırsatları yakalayabilirsiniz. İş arayanlar için bu ay kalıcı anlaşmaları ve uzun vadeli olacak başlangıçları getirebilir. Özellikle kariyerinizde fakat hayatınızın farklı alanları da dahil olmak üzere bugünlerde ne istediğinize karar verme zamanı. Çıtayı yükseltmekten, en iyi versiyonunuzu ortaya koymaya çalışmaktan vazgeçmeyin. "Daha fazlasını nasıl yapabilirim, işimi ve kendimi nasıl daha fazla geliştirebilirim?" arayışında olmaya çalışın. Zira bu bakış açısı düşünmediğiniz fırsatları çekmenizi sağlatabilir.

6 Eylül tarihinde Başak burcunda Yeni Ay meydana geliyor. Bu tarih ve civarında hayatınızda yeni bir sayfa açılacak ve bir başlangıç yapacaksınız. Bir süredir araştırma yaptığınız, kafa yorduğunuz veya adım adım gittiğiniz işlerin artık resmi başlangıçları olabileceği gibi hasat zamanı da açılabilir. Emek verme ve verdiğiniz emeklerin karşılığını alma zamanı olacak. Bu dönemde yapacağınız başlangıçlar da uzun vadede sizi oldukça geliştirecek ve ilerletecektir. Dış görüntünüzle ilgili değişikliklere ihtiyaç duyabilir ve tarzınızı değiştirebilirsiniz. Yolculuklar gündeme gelebilir.

14 Eylül tarihinde Mars Terazi burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren ayın geri kalanında kazançlar ve ödemelerle ilgili hareketli döneminiz daha fazla öne çıkacak. Araçlarla ilgili alım-satımlar yapabilirsiniz. Teknolojik aletlerle ilgili harcamalar, seyahatler için yapılacak ödemeler gündeme gelebilir. Kardeşlerinizle maddi yardımlaşmalar veya ortaklı finansal planlar içinde olabilirsiniz. Bu dönemde ne düşündüğünüz her zamankinden önemli olacak. Negatif ve karamsar düşüncelerle, söylemlerle nasibinizi ve şansınızı kısıtlamayın.

20 Eylül tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu tarih ve civarında ilişkilerinizde bir tamamlanma gündeme gelebilir. Duygularınızda netleşmeye başlayabilir ve ilişkinizle ilgili bir adım atabilirsiniz. Bu adım duygusal bir itiraf, bir teklif durumunu ortaya çıkarabilir. Özellikle sorunlu veya kopuk ilişkilerde adım atmanız pozitif sonuçlar doğurabilir. Geçmişi düşünerek, geçmiş deneyimlerinizden faydalanarak hareket etmeye meyillisiniz.

TERAZİ

Eylül ayının tamamında Merkür Terazi burcunda ilerliyor. Bu gezegen geçişinin burcunuza etkileriyle ay boyunca seyahatler ve yolculuklarla ilgili gündemler ön planda olabilir. Özellikle uzak mesafe yolculuklar, uzaklardaki kişilerle bir araya gelme, uzaklardaki kişilerden haber alma durumları ortaya çıkabilir. Bazı Teraziler için uzak mesafe ilişkileri veya bu ilişkilerde netleşme ve ilerleme söz konusu olacak. Geleceğinizi ve olayların bir sonraki adımını göz önünde bulundurarak hareket edeceksiniz.

6 Eylül tarihinde Başak burcunda Yeni Ay meydana geliyor. Bu tarih ve civarında gizli kalan konular açığa çıkacak ve aydınlanacak. Dost ve düşmanı görebileceğiniz bir dönem olabilir. Bazı insanların kendi hayatlarıyla ilgili önemli şeyler öğrenebilirsiniz. İlişkilere dair daha önce fark edemediğiniz noktaları, fark edemediğiniz hatalarınızı görebilirsiniz. Bugünlerde karşınıza çıkan insanlara güvenirken daha temkinli olun.

14 Eylül tarihinde Mars Terazi burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren ayın geri kalanında hareketli bir tempoya geçeceksiniz ve koşturmacanız artacak. Harcamalar ve kazançlar birlikte artabilir. Maddi konularda insanlar sayesinde şanslı durumlarla karşılaşabilir veya hayatınızdaki insanlardan maddi destek görebilirsiniz. Hediyeler alabilirsiniz. Sağlık veya estetik konularıyla ilgili operasyonlar gündeme gelebilir. Hak ve adalet konuları sizin için her zamankinden daha önemli olacak. Tazminat, nafaka gibi maddi konularla ilgili yasal süreçler içine girebilirsiniz.

20 Eylül tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu tarih ve civarında beden sağlığınıza özen göstermeniz, abartılı yemeklerden, bağımlılıklar ve zararlı alışkanlıklardan uzak durmanız gerekiyor. Zehirlenme vb durumlara karşı da ne yediğinize, neye alerjiniz olduğuna iyi bakın. İş hayatında ilahi şanslar ve korunmalar olabilir. Karmaşık bir durumun içinden çıkabilir, zarar görebileceğiniz bir durumdan korunarak çıkabilirsiniz. Tembellik, isteksizlik veya umursamazlık hali bugünlerde artabilir.

AKREP

Eylül ayının tamamında Merkür Terazi burcunda ilerliyor. Bu gezegen geçişinin burcunuza etkileriyle sezgilerinizin güçlendiğini göreceksiniz. Aynı zamanda yaratıcılığınızın arttığını fark edebilir, zihninizde farklı dünyalara gidebilirsiniz. Yaratıcılık üzerine işler yapanlar için bu dönem oldukça verimli geçebilir. Yurtdışı bağlantıları, yurtdışı seyahatleri ve süregelen eğitimlerde tamamlanma ve bitiş, mezuniyet adına oldukça destekleyici bir sürece giriyorsunuz. Bugünlerde bazı arkadaşlarınızdan beklentilerinizi bulamadığınızı düşünerek geri çekilebilir veya daha az konuşmak, görüşmek isteyebilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızla ise duygusal ayrılıklar yerine mecburi, fiziksel ayrılıklar gündeme gelebilir.

6 Eylül tarihinde Başak burcunda Yeni Ay meydana geliyor. Bu tarih ve civarında yeni bir sosyal ortama dahil olabilirsiniz. Arkadaşlarınız aracalığıyla yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bugünlerde tanışacağınız insanlar size ilerleyen süreçte yeni şeyler katacak ve sizi geliştirecek insanlar olabilir. Bazı arkadaşlıklarınız için emek verme gerekliliği doğabilir. İlişkilerinizde sürpriz durumlara açık olun. Zira beklemediğiniz kişilerden, beklemediğiniz teklifler alabilrsiniz. Belirsiz ilişkiler ise netleşerek yeni bir sayfaya gidiyor.

14 Eylül tarihinde Mars Terazi burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren ayın geri kalanında iş hayatınızda denemediğinizi denemek, farklı olana gitmek, işinizde farkınızı ortaya koymak veya yeni girişimler gündeminizde olabilir. Kitlelere hitap eden işler, sanatla bağlantılı çalışmalar, orijinal fikirler bugünlerin başlıkları arasında olacak. Aynı zamanda iyilik ve fedakarlık için hareket etme, yardım kuruşlarıyla ortak çalışmalar da bu dönemdeki meşguliyetleriniz arasında olabilir. Sağlığınızı iyileştirmek için hastane ziyaretleri yapabilirsiniz.

20 Eylül tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu tarih ve civarında ilahi adalet durumlarıyla karşılaşabilirsiniz. Nasibiniz ve kısmetiniz farklı alanlarda önünüze gelebilir. Akışı ve şartları zorlamadan kaderin size sunduğunu kabul etme gerekliliği doğabilir. Çocuk sahibi olma süreçleriniz tamamlanabilir, netleşebilir. Çocuklarınızın hayatında bir dönem kapanıp yeni bir dönem açılabilir ve çocuklarınızın insanlarla ilişkilerine daha fazla önem verebilirsiniz.

YAY

Eylül ayının tamamında Merkür Terazi burcunda ilerliyor. Bu gezegen geçişinin burcunuza etkileriyle ay boyunca sosyal hayatın hızlandığı ve hareketlendiği bir dönem geçireceksiniz. Eski ve yeni pek çok dostunuzla bir araya gelebilirsiniz. Arkadaşlarınız aracılığıyla yeni insanlarla tanışabilir ve bu insanlardan bireysel hayatlarınızda ilerlemeniz adına destekler görebilirsiniz. Fikir almaktan, yardım almaktan çekinmemek, iş birliği yapmaya gönüllü olmak bu süreçte sizin lehinize olacaktır. Genç insanlar da yenilik içeren fikirler de iş projelerinizde size destek sunabilir. Aile ziyaretleri, kökler ve vatan ziyaretleri, kısa yolculuklar gündeme gelebilir.

6 Eylül tarihinde Başak burcunda Yeni Ay meydana geliyor. Bu tarih ve civarında kariyer sürecinizde bir yeniliği başlatabilirsiniz. Bir süredir adım adım ilerlediğiniz veya emek verdiğiniz iş artık bir noktaya varabilir, bir marka kurmak veya isminizle, işinizle öne çıkmak dönemin gündemleri arasında olabilir. Çocuklarınızın hayatı ve geleceğiyle ilgili de kararlar alabilir ve hayatarını düzenleyebilirsiniz. Çocuğunuza nasıl daha faydalı olacağınızı veya çocuğunuza nasıl daha fazla şey katacağınızı düşünebilir, araştırabilirsiniz. Aşk ilişkilerinde ise akıl ve gerçekçilik duyguları bastırabilir.

14 Eylül tarihinde Mars Terazi burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren ayın geri kalanında arkadaşlıklardan ortaya çıkan flört durumları gündeme gelebilir. Bazılarınız aşk ve arkadaşlık arasında kalan bir ilişki deneyimleyebilir. Hali hazırda arada kalmış bir ilişkiye sahip olanlar ise bugünlerde bu ilişkinin içine daha çok çekilebilir. Gizli ilişkilerden, aldatma ve yanıltma durumlarından mutlaka kaçınmalısınız. Zira bunlar ilerleyen dönemde karmadan size geri dönebilir. Ayın ikinci yarısında ilişkilerdeki tavrınızı değiştirmek isteyecek ve kendi normalinizin dışına çıkacaksınız.

20 Eylül tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu tarih ve civarında aile içinde sağlıkla ilgili konular ve tedaviler gündemde olabilir. Dargınlıklar giderilebilir ve ailenizle daha şefkat ve anlayış dolu ilişkiler kurabilirsiniz. Kalıcı yatırımlar ve birikimler, taşınmaz mallarla ilgili konular ortaya çıkabilir. Aile üyeleriyle ortak yatırımlar, aileden gelen maddi destekler ve miras, nafaka konularıyla ilgili süreçler dönemin başlıkları arasında olabilir.

OĞLAK

Eylül ayının tamamında Merkür Terazi burcunda ilerliyor. Bu gezegen geçişinin burcunuza etkileriyle hayattaki amaçlarınıza odaklanma dürtüsünü daha güçlü hissdecek ve hem iş hem özel hayatınızda bir yön belirleyeceksiniz. Dönemin etkileriyle kriterleriniz yükselebilir, işinizde veya ilişkilerinizde daha iyisini var etme, daha iyisine ulaşma hedefinde olabilirsiniz. Mükemmeliyetçilik ve aşırı kontrol çabası bu süreçte ilerleyişinize engel olabilir.

6 Eylül tarihinde Başak burcunda Yeni Ay meydana geliyor. Bu tarih ve civarında aşk hayatınızda kalıcılık, sağlamlık ve uzun vadeli planlar daha önemli olacaktır. Size somut tekliflerle gelen kişileri dikkat edebilir, somut bir teklif alabilirsiniz. Kalıcılık ve bağlılık vaadinde bulunmayan kişi ve ilişkileri ise arkanızda bırakmak ve yolunuza bakmak isteyebilirsiniz. Bugünlerde sizi mutlu edecek şey netlik ve kesinlik olacak. Bu yüzden belirsiz durumlardan kurtulmanın yollarını arayabilirsiniz. Beklediğiniz haberlerle ilgili gelişmeler, resmi başvurular ve başvuruların sonuçları diğer gündem başlıkları olabilir.

14 Eylül tarihinde Mars Terazi burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren ayın geri kalanında denge ile hareket etmeniz, her alanda dengeyi önemseyerek aksiyon almanız gerekecek. Bu transitten daha güçlü etkilenecek bir burç olduğunuz için dengeli olmak size hem iş hem ilişkilerden yana farklı fırsatlar getirirken dengesizlik ve fevrilikler kayıplar yaşamanıza neden olabilir. Pasif agresif tavırlardan kaçının. Üstü kapalı, iletişimden kaçınan konuşmalar yapmak yerine tatlı dille düşüncelerinizi dile getirin. Hem iş hem özel hayatınızda zaman zaman stratejik hamleler, politiklik ve karşıdakine göre şekil almak size kazandırabilir ve istediğinize ulaşabilirsiniz.

20 Eylül tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu tarih ve civarında bir süredir üzerine kafa yorduğunuz, araştırma yaptığınız veya planlama içinde olduğunuz konularda tamamlanma sağlayabilirsiniz. Kendi hayatınızda var olmasını istediğiniz durumlar için inanç ve sabırla hareket etmeniz gerekebilir. Zaman zaman ummursamazlık ve boşvermişlik çalışabilir. Bazense umut ve inanç noktasında daha zayıf hissedebilirsiniz. Zihniniz uçlarda düşünebilir ve konuşabilir. Sözlerinizi seçmeye ve iletişimde özenli olmaya çalışın.

KOVA

Eylül ayının tamamında Merkür Terazi burcunda ilerliyor. Bu gezegen geçişinin burcunuza olan etkileriyle yeni insanlarla tanışmalar, yeni eğitimlere başlama ve eğitim süreçlerinizde hızlı ilerleyen adımları getirecektir. İlişkilerinizin geleceğine dair daha fazla kafa yorabilir, ilişkilerinizle ilgili çevrenizdeki insanlara fikir danışabilir veya geleceğinizi daha fazla merak ederek spitirüel konularla ilgilenebilir; danışmanlıklar alabilirsiniz. Yalnız Kovalar bu dönemde evlenebileceği veya hayatında uzun süre kalacak insanlarla tanışabilir. Karmik ve kadersel birleşmeler, karşılaşmalar yaşayabilirsiniz.

6 Eylül tarihinde Başak burcunda Yeni Ay meydana geliyor. Bu tarih ve civarında taşınmaz mallarla ilgili alım-satım konularınız aniden ortaya çıkabilir veya belirsizlik aniden netleşebilir. Uzun süredir satamadığınız yatırımları elden çıkarma imkanı yakalayabilirsiniz. Hakkınız olan ödemeler ve mülkler elinize geçebilir. Burs, nafaka, miras konularında netleşen ve sonuçlanan durumlar olacaktır. Uzak akrabaların sağlığıyla ilgili haberler alabilirsiniz.

14 Eylül tarihinde Mars Terazi burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren ayın geri kalanında hak ve adalet anlayışınızın güçlenip ön planda olacağı bir dönem başlıyor. Doğru bildiğinizin arkasında durabilir, hakkınızı maddi manevi savunma çabasına girebilirsiniz. Bu süreç de beraberinde yasal ve adli süreçleri getirebilir. Uzlaşmacı ve politik tavrınız pek çok anlaşmazlığı çözebilir ve sizi hedeflerine ulaştırabilir. Kısa ve uzun yolculuklarınız daha keyifli ve verimli geçebilir. İş bağlantılı yolculuklar ortaya çıkabilir. Eğitim ve kurslarla ilgili de başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu dönemde motivasyonunuzu ve enerjinizi korumanın yolu aşırı düşünmekten ve mükemmeliyetçilikten kaçınmaktan geçecektir.

20 Eylül tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu tarih ve civarında finansal bir şans elinize geçebilir. Satın alımlar yapabilir, elinizdeki paranın bereketlendiğini fark edebilir, bolluk ve bereket çalışmalarınızdan sonuç alabilirsiniz. Şükür ve kabul enerjisi bugünlerde size yeni ve kadersel kapılar açabilir. Bu yüzden Dolunay yaklaşırken sahip olduğunuz maddi manevi değerleri tek tek hatırlayıp şükretme haline geçin.

BALIK

Eylül ayının tamamında Merkür Terazi burcunda ilerliyor. Bu gezegen geçişinin burcunuza etkileriyle sezgilerinizin güçlendiğini fark edecek, arka plan durumları ve olayların iç yüzünü görmeye başlayacaksınız. Kendi hayatınızla ilgili ise özelinizi daha fazla korumak isteyebilir ve bazı düşüncelerinizi, deneyimlerinizi kendinize saklayabilirsiniz. Sözlerinizin büyü etkisinde olduğu bir dönem. Dedikodudan, negatif söylemlerden ve umutsuzluk halinden mutlaka uzak durun. Negatif her şey enerjinizi daha hızlı etkileyebilir. Rahatlama ve akışa uyumlanma üzerine çalışmalar yapabilirsiniz. Spiritüel çalışmalar, ibadet ve yoga bugünlerde çok faydanıza etkiler getirebilir.

6 Eylül tarihinde Başak burcunda Yeni Ay meydana geliyor. Bu tarih ve civarında ilişkilerinizde açık konuşmalar ve yüzleşmeler gündeme gelebilir. Duygularınızı ve düşüncelerinizi daha cesurca dile getirebilirsiniz. Karşınızdakilere bir teklif götürebilir veya kendi kararınızı alarak daha bireysel hareket edebilirsiniz. Uzak mesafelerdeki kişilerle bir araya gelebilir veya bazı kişilerle uzaklaşmaya gidebilirsiniz. Yolculuklar gündeminizde olacaktır.

14 Eylül tarihinde Mars Terazi burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren ayın geri kalanında nerede harekete geçeceğinizi, nerede akışa göre hareket etmeniz gerektiğini iyi belirlemeye çalışın. İlişkilerde aşırılıklardan kaçının. Karşınızdaki insanlara kendinizi feda etmeniz ve hayır demekten çekinmeniz enerjinizin ve hayatınızdaki bereketin çalınmasına neden olabilir. Miras, nafaka ve velayetle ilgili davalar ve burs başvuruları, kredilerle ilgili düzenlemeler ayın geri kalanında gündeminizde olabilir. Nazik ve hassas yönünüz artarken bazen insanların etkisinde kalarak hareket edebilir, yönlendirilebilirsiniz. Dişil enerjinizin aşırı artması aksiyona geçmek ve cesaret göstermek, efor sarf etmek konusunda sizi daha zayıf kılabilir. İlişkilerden güç alarak harekete geçmeye çalışın.

20 Eylül tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu tarih ve civarında sağlığınızla ilgili hassasiyetler sonlanabilir ve şifa enerjisi çalışmaya başlayabilir. Ruhen ve bedenen daha iyi olmak isteyebilir, nitekim daha iyi hissedeceğiniz şeyleri yaparak da enerjinizi toplayabilirsiniz. Şansınız beklenmedik yerlerde kapınızı çalabilir. Kısmetinizin arttığı günler geçirebilirsiniz. Görüntünüzle daha fazla ilgilenebilir ve dış görüntünüzü iyileştirmek için harekete geçebilir, diyete başlayabilir ve operasyonlarla ilgilenebilirsiniz.