Silivri  Haber

  • 8.5202
  • 10.0906
  • 11.8380
Twitter'da "dislike" dönemi!
Twitter'da

Twitter'da "dislike" dönemi!

Twitter dislike (beğenmeme) butonu uzun bir süredir bekleniyordu. Çünkü kullanıcılar, beğenmedikleri bir tweet'e de reaksiyon vermek istiyordu. Nitekim görülen yeni bir seçenek Twitter dislike butonunun gerçek olacağını bizlere gösterdi.

Twitter yeni özelliği ile dikkatleri üzerine çekti

TWITTER DISLIKE BUTONU EKLİYOR

Twitter, dislike butonunu test ediyor gibi görünüyor. Twitter, özelliğin "bazı" iOS kullanıcıları için mevcut olduğunu söylüyor. Popüler mikroblog sitesi, beğenmeme butonunun nasıl göründüğünü ise paylaştığı tweet vasıtasıyla herkese göstermiş durumda.

Some of you on iOS may see different options to up or down vote on replies. We're testing this to understand the types of replies you find relevant in a convo, so we can work on ways to show more of them.

Your downvotes aren’t public, while your upvotes will be shown as likes. pic.twitter.com/hrBfrKQdcY

— Twitter Support (@TwitterSupport) July 21, 2021

HERKES GÖREMEYECEK

Twitter'ın dislike butonu, kullanıcıların tweetlere verdikleri yanıtları reaksiyon vermelerine, yani beğenmemelerine imkan tanıyor. Özelliğin iyi yanı ise şu; Beğenilmeme sayıları kullanıcılar veya tweet'in sahibi haricinde kimse tarafından görüntülenmiyor.

Twitter yeni özellikleri ile para kazandıracak! Başvurular başladı

Dislike özelliğinin, tüm Twitter kullanıcılarına sunulup sunulmayacağı henüz belli değil. Fakat daha önce de dediğimiz gibi bazı iOS kullanıcıları, bu özelliği kullanabiliyor.