Silivri  Haber

  • 8.3791
  • 9.9607
  • 11.6376
Bir kadın cinayeti daha! İkna edemediği eski eşini öldürdü
Bir kadın cinayeti daha! İkna edemediği eski eşini öldürdü

Bir kadın cinayeti daha! İkna edemediği eski eşini öldürdü

Edinilen bilgiye göre, bir süre önce eşi Cabbar K.’den (35) ayrılan ve baba ocağı Erzin ilçesine taşınan Ebru K. (30) burada 7 yaşındaki kızı Ayşe Nur K. ile kiraladığı evde yaşamaya başladı.

POMPALI TÜFEKLE GELDİ

Cabbar K. eşi ile tekrar bir araya gelmek isterken, Ebru K. bu birlikteliğe yanaşmadı. Kahramanmaraş’ta ikamet eden Cabbar K. saat 12.00 sıralarında Mahmutlu Mahallesi Temiz Sokak’ta bulunan eski eşinin evine geldi ve eşini götürmek istedi. Geri dönmek istemeyen Ebru K.’nin babası Ali D. (50) kızının gitmek istemediğini belirtince aralarında tartışma çıktı. Cabbar K. yanında getirdiği pompalı tüfekle Ali D.’ye ateş etti. Ali D. sağ kolu ve sol bacağından yaralandı. Cabbar K. daha sonra kızının gözleri önünde eski eşi Ebru K.’ye ateş etti.

Özel fotoğrafları başına dert açtı! Genç kadına iğrenç şantaj

ARAÇ ÇALIP UZAKLAŞTI

Ebru K. olay yerinde hayatını kaybederken, Ali D. gelen sağlık ekipleri tarafından Dörtyol Devlet Hastanesine kaldırılarak tedaviye alındı.
Hakkında daha önce uzaklaştırma kararı olduğu bildirilen Cabbar K. olay yerinden uzaklaştıktan sonra gasp ettiği bir araçla kayıplara karıştı.

Ebru K.’nin cansız bedeni ise Erzin Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. (İHA)

Uzman çavuş, nişanlısı tarafından öldürülmüştü! Cinayete ilişkin detaylar ortaya çıktı